Jesteśmy po przedstawieniu jesiennej ramówki przez stację TVN, którą w tym roku poprowadzili Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, którzy to kilka dni temu ogłosili swoje zaręczyny. Podczas wydarzenia głos wziął także jak co roku dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, który w swoich słowach odniósł się do głośnego odejścia Piotra Kraśki i Kingi Rusin z Dzień Dobry TVN.

Chciałem powiedzieć o jednym temacie, który bardzo interesował media, to znaczy o wszelkich zmianach, które są w Dzień Dobry TVN. Trwa teraz polowanie na nową parę, bo już wiadomo, że stacja musi przygotować nową parę. Chcę tylko państwu powiedzieć tyle, że testy trwają. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już w niedługim czasie będziemy gotowi do podania tych nazwisk, które dołączą do prowadzących – powiedział Miszczak

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Jej apartament robi ogromne wrażenie

Okazuje się więc, że nowymi gospodarzami programu mogą być właśnie Martyna Wojciechowska z narzeczonym Przemkiem. W końcu oboje mają doświadczenie w prowadzeniu programów, jednak raczej nikt nie spodziewał się, że będą oni zainteresowani tak lekką formą jak program śniadaniowy.

Małgorzata i Radosław Majdanowie typowani do roli prowadzących

Jednak można domniemywać, że inną parą starającą się o te role są Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan. Co prawda Małgosia jest między innymi prowadzącą program "Projekt Lady", więc można powiedzieć, że zna się na rzeczy, jednak Radosław w tej roli nie miał jeszcze okazji się sprawdzić. Natomiast występował on razem z Gosią w programach rozrywkowych i widzowie byli zadowoleni.

Michał Olszański po 21 latach został zwolniony z TVP. Nie mógł nawet pożegnać się z widzami

Informacja o hipotetycznym ubieganiu się o role gospodarzy DDTVN rozniosła się po tym, jak jeden z fanów Gosi pod jej fotką napisał: "Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca DD TVN :)"

Małgorzata zdecydowała się odpowiedzieć na miły komentarz i zrobiła to w sposób bardzo znaczący.

też tak myślę😊 moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących 😉 - napisała celebrytka na Instagramie.

Myślicie, że Gosia i Radek sprawdziliby się w tej roli?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com