Martyna Wojciechowska w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się kolejną radosną wiadomością. Kilka dni temu oficjalnie ogłosiła, że ona razem ze swoim partnerem Przemkiem Kossakowskim zaręczyli się! Teraz dowiadujemy się, że Wojciechowska i Kossakowski razem będą poprowadzać "DDTVN". 

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Jedna z internautek skomentowała bardzo ostro

Po raz pierwszy zrobimy TO razem... Publicznie!😜 Dziś nasz WSPÓLNY DEBIUT PRZED KAMERĄ w roli prowadzących! Tym razem wyjątkowo nie w trasie i nie na krańcu świata, ale NA KRAŃCU WARSZAWY w podróży przez jesienną ramówkę stacji TVN DISCOVERY🌎 Podczas konferencji zapowiemy nowe programy stacji, które zobaczycie jesienią. A już teraz zapowiadamy nasze własne😜 KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA od 25.października na TVN, Przemek w nowym programie pt. USŁYSZCIE NAS na antenie TTV! Kto czeka? -napisała polska podróżniczka na swoim Instagram.

View this post on Instagram

Po raz pierwszy zrobimy TO razem... Publicznie!😜 Dziś nasz WSPÓLNY DEBIUT PRZED KAMERĄ w roli prowadzących! Tym razem wyjątkowo nie w trasie i nie na krańcu świata, ale NA KRAŃCU WARSZAWY w podróży przez jesienną ramówkę stacji TVN DISCOVERY🌎 Podczas konferencji zapowiemy nowe programy stacji, które zobaczycie jesienią. A już teraz zapowiadamy nasze własne😜 KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA od 25.października na TVN, Przemek w nowym programie pt. USŁYSZCIE NAS na antenie TTV! Kto czeka? M.

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Zdjęcie sprzed lat Lary i Magdy Gessler. Ale jaki wtedy był czas!

Przypominamy, że Martyna Wojciechowska znajduje się w związku z Przemkiem przez całe 2 lata. Wojciechowska ma córkę Marysię, która pojawiła się u niej od pierwszego związku z Jerzy Błaszczykiem. Mężczyzna zmarł w 2016 roku, przegrając chorobę nowotworną.

View this post on Instagram

Od rana MOC ENERGII do działania o zapachu liści grejpfruta, pomarańczy i zielonej mięty🍊🌱 POBUDKA z #Ginzing od Origins, czyli KAWA DLA SKÓRY zamknięta w słoiczku! Ginzing to także solidna dawka nawilżenia skóry, która działa aż 72 godziny. Masz do wyboru dwie wersje kremu: klasyczną i w wakacyjnej lekkiej odsłonie, która dodatkowo rozświetla😜 (limitowanej wersji kremu #GinzingGlow używam zamiast podkładu, zwłaszcza podczas ostatnich wyjazdów.) A na instastory znajdziecie miłą niespodziankę od Origins, zajrzyjcie koniecznie🙂 M. #goodmorning #helloworld #positivevibes #smilemore #martynaXorigins @originspl #originspl #ginzing #discoverorigins M.

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com