Joanna Koroniewska jest to polska aktorka, która znana z serialu "M jak miłość". Jest żoną Macieja Dowbora, polskiego dziennikarza i syna prezenterki Katarzyny Dowbor. Razem one wychowują dwóch wspaniałych córek. Joanna ze swoim mężem są bardzo aktywnie w swoich sieciach społecznościowych. Często dziełą się ze wszystkimi swoimi współnymi zdjęciami. 

View this post on Instagram

Kiedy mąż zaprasza Cię na lody pomiędzy moją i swoją pracą musi mieć w tym jakiś cel. 🤔🤔🤔😳 Jak myślicie jaki?!! Ja do tej pory nie wiem. 😂😂😂🤔🤦‍♀️ Jakieś pomysły i domysły?!! Ok, zjadł moją jedną gałkę, ale czy to był wystarczający powód żeby spędzić ze mną swój ekstra WOLNY czas?!! 😂😂😂 Jedno jest pewne od lodów nawet do zdjęcia nie dał się oderwać. 🙈🙊🤷‍♀️ Panie i Panowie! Dziś kolejna #domówkaudowborów‼️ I z pewnością następna wyjątkowa tak jak i nasz dzisiejszy gość- @roma_gasiorowska !!! Kobieta o wielu twarzach, talentach a do tego tak przedsiębiorcza, że chciałabym mieć choć jedną trzecią jej pomysłów, siłę i samozaparcie do ich realizacji!! ❤️❤️Przy okazji MAMY sporo wspólnych cech- przystojnych mężów, obie piszemy epistoły zamiast postów i mamy dwójkę dzieci!😂😂😂 Jedno nas zdecydowanie różni!! MY Z @maciej_dowbor jesteśmy z Torunia! Nasz gość z Bydgoszczy!!! 🔥🔥 Jestem ogromnie ciekawa co wyniknie z tego spotkania!! #domówkaudowborów #zapraszamy #szczeżuja #💙

A post shared by Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) on

Jak wygląda jedyny syn Izabelly Scorupco? Chłopak ma już 17 lat

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Ostatnio Joanna Koroniewska zamieściła zdjęcie ze swoim mężem gdzie pokazała się bez makijażu. Jedna z internautek postanowiła bardzo ostro to skomentować. 

Ja i mój mąż popełniliśmy kolejny odcinek. I znowu NIE BYŁO LEKKO. 💥⚡️🔥 Wióry lecą... Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, zapraszamy na nasz kanał. Jedyne co możemy obiecać, że się dzieje. 🔥☄️⚡️🥂🍾✌️🤭🤫 Dla „wrażliwych” widzów a najczęściej widzek- uprzedzam, że ja znowu nie pomalowana -napisała Joanna Koroniewska na swoim Instagram. 

Aśka, pomaluj się i nie strasz ludzi. Ktoś ci chyba wmówił, że jesteś piękna saute. A ty w to uwierzyłaś. To już nie te lata, kochana -napisała internautka. 

Joanna postanowiła napisać swój komentarz na to:

Pani Edytko, ja nie startuję w wyborach miss.

Naturalna Małgorzata Rozenek-Majdan. Zamieszczone zdjęcie pokazuje fałdki na jej brzuchu

Na szczęście pojawiło się sporo innych, bardziej przyjemnych komentarzy od internautów. Ludzie zaczęli pisać ciepłe słowa:

Chwała tobie! Za ten brak makupu. Pokazujesz, że możemy się czuć normalnie i pięknie – zawsze i codziennie. Nie z toną tapety. Tylko tak, jak chcemy

Nie rozumiem tych kobiet. Pomalowana źle, nie pomalowana też źle. Jesteś piękna w każdym wydaniu!

Nie pozwól nikomu, by gasił twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com