Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich trenerek w Polsce. Jest żoną znanego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Z nim tworzy świętne małżeństwo i wychowuje dwóch wspaniałych córek: Klarę i Laurę. 

Cezary Pazura wspomina Annę Przybylską. Opowiedział śmieszną historię

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Ostatnio gospodarz programu "Pytanie na śniadanie" Tomasz Kammel opublikował stare zdjęcie z Anną Lewandowską. Trenerka wtedy tylko zaczynała swoją karierę. Fotografia została wykonana w 2012 roku, na rok przed startem bloga Healthy Plan By Ann.

Zarówno na wczorajszym jak i na dzisiejszym zdjęciu nie było i nie ma Roberta Lewandowskiego -napisał Tomasz Kammel. 

Jak wygląda jedyny syn Izabelly Scorupco? Chłopak ma już 17 lat

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów, które pisali, że Ania całkiem się nie zmieniła z tych czasów. Wy też tak myślicie?

Czytaj tak samo o tym, jak Robert Lewandowski spędził noc po wygranym meczu. Robert Lewandowski jest w szczytowej formie, a jego klub Bayern Monachium kończy sezon najlepiej jak tylko mógł, a mianowicie zwycięstwem w finale Ligii Mistrzów UEFA. Zespół Lewandowskiego grał w niedzielny wieczór z Paris Saint-Germain. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla niemieckiej drużyny, a królem strzelców tego sezonu został właśnie Robert. Piłkarz w ten wieczór był ogromnie wzruszony.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com