Martyna Wojciechowska kilka lat temu kupiła ponad 200-metrowy apartament na warszawskim Żoliborzu. Mówiło się, że nieruchomość kosztowała aż 4 mln zł. 

Jej mieszkanie wyróżnia się na tle innych domów gwiazd. Nie jest tam jasno i minimalistycznie. Zamiast tego zobaczymy u podróżniczki dużo drewna i orientalnych ozdób. Co więcej, lodówka gwiazdy jest zapełniona magnesami z różnych zakątków świata. Sami przyznajcie, że kolekcja robi wrażenie!

View this post on Instagram

Magnesy... to zawsze znajdziecie w moim plecaku, kiedy wracam z KRAŃCA ŚWIATA✌️😜 Drobiazgi, pamiątki dla bliskich, które mają w sobie podróżniczego ducha i przy których mogę być spokojna, że nie przekroczę limitu bagażu🤪 A jak uniknąć niechcianego „nadbagażu finansowego” na wyjeździe? Mam małą wskazówkę! Jeśli używacie karty płatniczej podczas zagranicznych wyjazdów to na pewno często widzieliście na terminalu możliwość płatności polską walutą. To tak zwane DCC (Dynamic Currency Conversion), usługa, która polega na możliwości wypłaty pieniędzy z bankomatu lub zapłaty kartą w walucie z konta w złotówkach. Opcja ta wydaje się bardzo wygodna, bo od razu widać, ile dokładnie pieniędzy zostanie pobranych z naszego konta. Przy podejmowaniu takiej decyzji należy pamiętać, że kursy oferowane przez DCC zawierają również marżę agenta rozliczeniowego, która jest „ukryta” w kursie. Dlatego kiedy na terminalu przy płatności lub na bankomacie widzicie do wyboru dwie opcje płatności WYBIERAJCIE WALUTĘ LOKALNĄ✌️ A jeśli korzystacie z @mbankpl to przed wyjazdem możecie w aplikacji mBanku po prostu wyłączyć usługę DCC przy swojej karcie. Wtedy transakcje obarczone dodatkowymi kosztami nie zostaną zrealizowane. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na małe przyjemności już na miejscu! Bilet do muzeum, miejscowy przysmak albo pamiątkę dla bliskich! U mnie to magnesy, a u Was? Co najczęściej przywozicie? DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ w podróży! M. PS. Więcej informacji na stronie👇 www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/visa-swiat-intensive/?kampania=mw (aktywny link na instastory) #mbank #doswiadczajwiecej #intensive #mbankintensive #visaintensive

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jak mieszka Kasia Cichopek? Aktorka ma piękne i nowoczesne mieszkanie

Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym mieszkaniu żyje osoba zakochana w podróżach i to jest piękne! W końcu najważniejsze w naszych domach nie jest to, by były one modne, ale to, żebyśmy czuli się w nich dobrze, a ich wnętrze odzwierciedlało nasze osobowości.

Gabinet i część kuchni

Dawniej marzyli o niej wszyscy mężczyźni. Jak dziś wygląda modelka Claudia Schiffer?

Kuchnia

Salon