Zenek Martyniuk jest znanym królem disco polo. Najbardziej popularne jego hity, to takie jak: Przez twe oczy zielone, Prawdziwa miłość to Ty, Czekam na Ciebie i inne. Piosenkarz występował w Polskiej telewizji TVP. Pojawiał się na Sylwestrze z Dwójką i innych wakacyjnych koncertów TVP. 

Zenek Martyniuk

Justyna Żyła pokazała zdjęcie w bieliźnie. Za dużo odsłoniła

Okazuje się, że współpraca z TVP dla Zenka Martyniuka niezadługo musi się skończyć, a wszystko to przez jego własnego syna Daniela. Jego zachowanie w ostatnich czasach zaskokuje każdego. Jak podaje portal Plejada.pl, TVP nie chce więcej współpracować z Zenkiem. Powodem tego stał ostatni wpis jego syna, który ten zamieścił w swoich sieciach społecznościowych. 

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą Pytania na śniadanie. Kogo zastąpi?

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd! -napisał Daniel Martyniuk.

Zenon Martyniuk krół disco polo

Po takim wpisie, TVP kardynalnie zmieniło swoje zdanie dotyczące współpracy z krółem disco polo. 

Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne -zdradza informator Plejady. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com