Anny Przybylskiej nie stało w 2014 roku. Zmarła ona od choroby nowotwornej. 9 października 2014 została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Chociaż od jej śmierci minęło całe 6 lat, każdy Polak o niej nadal pamięta.

Ania Przybylska (zdjęcie z ONS.pl)

Cezary Pazura wspomina Annę Przybylską.

Na swoim kanale YouTubie Czarek Pazura wspomina Annę Przybylską. Historia jest bardzo śmieszną. Wydarzyła się ona wtedy, gdy Czarek i Ania grali razem w jednym filmie, który się nazywaKariera Nikosia Dyzmy. Cezary i Ania musieli w jednym momencie się pocałować. Natomiast Pazury nie chciał tego robic z jednego ważnego powodu. Ania Przybylska miała... opryszczkę! I jak wiadomo, można tym się łatwo zarazić. 

To już oficjalnie! Martyna Wojciechowska zaręczyła się z Przemkiem Kossakowskim

Powiedziałem: Kurde, jestem wrażliwy, nie będę ją całował z opryszczką, bo się nią zarażę, nie? I mówię do reżysera: Nie będę się z nią całował, bo ona ma opryszczkę, nie? -opowiadała Cezary na swoim kanalie. 

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Sama Ania Przybylska zareagowała na to w bardzo śmieszny sposób.

Pazura, pogięło cię? Cała Polska by chciała, żeby się Przybylska z nimi całowała. A ty nie chcesz, bo ja mam opryszczkę? -mówiła wtedy aktorka. 

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą Pytania na śniadanie. Kogo zastąpi?

W końcu udało się! Pocałunek został zarejestrowany. Możemy go zobaczyć w kultowej komedii. Jest to kolejne wspaniałe wspomnienie o naszej kochanej Ani...

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com