Justyna Żyła jest byłą żoną Piotra Żyły, który jest polskim skoczkiem narciarskim. W związku urodziło się dwoje dzieci: Jakub i Karolina. Obecnie Justyna jest po rozwodzie z Piotrem. Probuje ponownie ułożyć swoje życie prywatne. Aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe. Tam możemy zobaczyć samą Justynę, zdjęcia jej dzieci oraz to, co gotuje. Jak się okazało, kulinaria jest jej hobby. 

View this post on Instagram

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam 😘🤦‍♀️

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Ola Ciupa pokazała zdjęcie z urlopu. Jeden szczegół nie spodobał się fanom

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Poza tym, ostatnio zamieściła zdjęcie całkiem nie związane z jedzeniem. Była żona Piotra Żyły pochwaliła się swoim odważnym zdjęciem. Zapozowała w czarnej bieliźnie, na której była czarna, przezroczysta sukienka. Również pokazała pupę Justyny. W wpisie gwiazda napisała cytat pisarki Nory Roberts.

To już oficjalnie! Martyna Wojciechowska zaręczyła się z Przemkiem Kossakowskim

Wiesz, co mnie frapuje w kobietach? Nie samo to, że mają piersi, czego nie sposób przecenić, ale te wszystkie fajne rzeczy, w które je wkładają.” Nora Roberts -napisała Justyna. 

W komentarzach pojawiło się sporo komntarzy. A jak am taki zdjęcie Justyny Żyły?

Zakochana Magda Narożna opowiada o swoim partnerze. Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Od niedawna jej życie kardynalnie się zmieniło. Rozstała się z mężem Dawidem Narożnym, z którym ma córkę Gabrysię. Para była razem przez całe 7 lat. Teraz obok siebie ma nowego partnera, z którym czuje się bardzo szczęśliwą. W swoich sieciach społecznościowych piosenkarka aktywnie dzieli się zdjęciami kochanego. Miłość naprawdę robi z ludźmi niesamowite rzeczy!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com