Robert Lewandowski spełnił swoje największe marzenie dzieciństwa. W sezonie 2019/2020 zdobył 15 bramek w Champions Legue i został królem strzelców. Z sukcesu piłkarza cieszyła się cała Polska, w szczegółności jego kochana rodzina. Anna Lewandowska w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się wyjątkowym zdjęciem ze swoimi fanami. Polska fitness trenerka mocno całuje Lewandowskiego.

Salma Hayek niedługo kończy 54 lata, a wygląda jak nastolatka. Każdy chciałby tak wyglądać w jej wieku

Nasz Mistrz jest już z nami🏆 jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek ❤️... Dumna! -napisała Anna Lewandowska. 

View this post on Instagram

Our hero is finally with us! Welcome home my love, im so proud of you, you are the best role model for our baby girls! 🏆🏆🏆 _________ Nasz Mistrz jest już z nami🏆 jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek ❤️... Dumna! #championsleague #robertlewandowski #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Także później na swoim Insta Story zamieściła zdjęcia z członkami rodziny. Na zdjęciu widzimy między innymi Milenę Lewandowską. Mamę Ani -Marię Stachurską, brata Piotra i jego dziewczynę Darii. Widać, że każdy jest bardzo szczęśliwy w tym momencie.

To już pewne: Kinga Rusin odchodzi z Dzień Dobry TVN. Jak tłumaczy swoją decyzję?

Instagram Anna Lewandowska

Instagram Anna Lewandowska

Z naszej strony jeszcze raz wielkie gratulacje dla calej rodziny Lewandowskich. Wielkie brawa!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Robert Lewandowski spędził noc po wygranym meczu. Robert Lewandowski jest w szczytowej formie, a jego klub Bayern Monachium kończy sezon najlepiej jak tylko mógł, a mianowicie zwycięstwem w finale Ligii Mistrzów UEFA. Zespół Lewandowskiego grał w niedzielny wieczór z Paris Saint-Germain. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla niemieckiej drużyny, a królem strzelców tego sezonu został właśnie Robert. Piłkarz w ten wieczór był ogromnie wzruszony. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com