Nareszcie to się wydarzyło! Martyna Wojciechowska i jej partner Przemek Kossakowski zaręczyli się! Szczęśliwa polska podróżniczka podzieliła się tą radosną wiadomością z internautami w swoich mediach społecznościowych.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył.I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy🙏🏻 M.

View this post on Instagram

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy🙏🏻 M.

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Jak Robert Lewandowski spędził noc po wygranym meczu? Ania może czuć się zazdrosna

Pod postem gwiazdy pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

Gratulacje

Ale piękna miłość

Jesteś tak piękna kobieta, że nie mogę się napatrzeć 

Wszystkiego co najlepsze

Rafał i Gabriel tłumaczą swoje odejście z „Królowych życia”. Padły mocne słowa

Przypominamy, że Martyna Wojciechowska znajdowała się w związku z Jerzy Błaszczykiem, z którym ma córkę Marysię. W 2016 roku mężczyzna zmarł od choroby nowotwornej. Od 2018 roku znajduje się w związku z Przemkiem Kossakowskim.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com