Rafał i Gabriel byli jedną z najbarwniejszych postaci programu "Królowe życia". Urocza para, która na przestrzeni 4 lat występowania w show rozchodziła się, schodziła, ale przede wszystkim zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Jednak to już koniec ich przygody z programem. Dlaczego?

Królowie Życia czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ? Jeden fałszywy ruch i kolorowe ptaki z Głogowa odleciały ! ( na zawsze ) Odleciały bo chciały , bo cenią sobie wolność i szacunek. - tak skomentowali swoje odejście Rafał i Gabriel

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

Komentarz ten sugeruje, że z jakiś poważnych, choć niewiadomych przyczyn panowie nie mają zamiaru uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, choć stacja TTV uważa, że para ta jeszcze może powrócić na ekrany.

Katarzyna Cichopek nową prowadzącą Pytania na śniadanie. Kogo zastąpi?

Kto zastąpi Rafał i Gabriela w show?

Fani programu mogą spodziewać się w 9. sezonie nowej pary. I choć panowie Damian Antczak- van Nispen i Leon van Nispen-Antczak nie wydają się tak barwni i szaleni jak Rafał i Gabriel, to trzeba im przyznać, że urodą zdecydowanie nadrabiają. 

Panowie od ponad roku są małżeństwiem. Damian jest lekarzem specjalistą z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, który prowadzi wraz z mężem gabinet medycyny estetycznej w Sopocie.

Myślicie, że Damian i Leon godnie zastąpią Rafała i Gabriela?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com