Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN zadebiutowała w 2005 roku. Była tam topową dziennikarką, a dzięki tej współpracy zatrudniono ją także w programie "You Can Dance-po prostu tańcz" czy w programie "Agent". W śniadaniówce zaczynała u boku Marcina Mellera, potem prowadziła program z Bartkiem Węglarczykiem, a od 2016 roku dołączył do niej Piotr Kraśko.

Kinga Rusin i jej współprowadzący w DDTVN

Jednak w tym roku ku zaskoczeniu wszystkich, z Faktów odeszła gwiazda programu - Justyna Pochanke. Na jej miejsce natomiast trafił Piotr Kraśko, który tym samym zrezygnował z pracy w DDTVN. 

Dagmara Kaźmierska wybuchła złością pod zdjęciem Kingi Rusin. Nie przebierała w słowach

Już od tego ogłoszenia i podziękowań wystosowanych w kierunku Piotra, wydawało się, że Kinga także planuje pożegnać się z programem. Jednak do tej pory nie było w tym temacie jednoznacznych odpowiedzi. Aż do dziś, kiedy dziennikarka wydała na swoim Instagramie oficjalne oświadczenie o odejściu.

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

View this post on Instagram

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Wygląda na to, że Kingę po prostu znudził format programu, w którym poruszane są tematy lekkie i błahe, a marzy o poruszaniu trudniejszych i mniej wygodnych kwestii. 

Już nie możemy się odczekać nowych projektów Kingi Rusin!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com