Rodzina królewska skrywa wiele tajemnic. Nie brak historii, które szokują ale także są te, o których można słuchać godzinami - szczególnie jeśli dotyczą one bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Zdrowie psychiczne to bardzo ważna sfera naszego życia. To od niego zależy nasza równowaga i stabilizacja emocjonalna w życiu. Książę zawsze mocno podkreślał, że jest to dla niego istotne i że należy szukać pomocy kiedy czujemy, że nasze życie zaczyna nam się wymykać z rąk.

Sanatorium w Ciechocinku w kwarantannie. 300 osób objęte nadzorem

Pandemia i obowiązkowa izolacja mocno wpłynęły na psychikę nas wszystkich. Nie wszystkim jednak udało poradzić sobie z problemami samodzielnie. Książę William razem z Księżną Kate angażowali się w wiele projektów dotyczących kondycji psychicznej, zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jednym z podjętych przez księcia działań było uruchomienie wraz z bratem, żoną i szwagierką infolinii Shout 85258. Synowie Księcia Karola przekazali na ten cel trzy miliony funtów.

Książę William ostatnio zdradził, że w czasie obowiązkowej izolacji sam starał się pomagać pracując w infolinii. Zdradził też kilka szczegółów.

Będąc wolontariuszem używał pseudonimu, aby nie zostać rozpoznanym. O tym co robił, nie wiedzieli ani jego koledzy z infolinii, ani osoby, które zwróciły się bezpośrednio do niego o pomoc. Poza tym, Książę William, tak jak inni, musiał przejść odpowiednie szkolenie, aby móc podjąć się tego wymagającego zadania.

Brawo! To bardzo piękna inicjatywa!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com