Blanka Lipińska i Alek Baron jak pół roku już są razem. Pod czas kwarantanny aktywnie dzieliły się tym, jak miło razem spędzają czas. Teraz para razem odpoczywają w Grecji. W swoich sieciach społecznościowych zamieszczają zdjęcia oraz nagrania tego, jak dobrze odpoczywają. 

Antek Królikowski z Joanną Opozdą pozują na ściance. Para bardzo ładnie wygląda razem!

Popularne wiadomości teraz

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Alek Baron ośmielił się nawet pokazać swoją kochaną bez stanika. Na swoim Insta Story gitarzysta wystawił zdjęcie pisarki łezącą topless na dmuchanym lizaku. Dobrze możemy zauważyć jej całe wytatuowane plecy. Poza tym widzimy jaką już ma piękną opaleniznę. 

Bracia Bogdanow -jak wyglądali w młodości?

Blanka Lipińska odpoczywa topless

Jak wam seksowna Blanka Lipińska?

Tak samo czytaj o tym, jak Blanka Lipińska pochwaliła się nowym domem. Blanka Lipińska jest teraz jedną z popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki napisaniu swojej romantycznej opowieści "365 dni". Całkiem niedawna mogliśmy zobaczyć ekranizację tej opowieści. Lipińska dobrze radzi sobie w swojej karierze, ale tak samo nie zapomina o swoim prywatnym życiu, spotyka się z polskim gitarzystą Baronem. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com