Antek Królikowski znany polski aktor. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Życie osobiste tego faceta jest idealnym scenariuszem do napisania romantycznej książki. 32-latek miał związek z Julią Wieniawą, z Kasią Dąbrowską.

Katarzyna Skrzynecka znowu nabiera w wadze? Fani mówią o efektu jo-jo

Z Kasią związek przetrwał półtory roku i wydawało się, że Antoni zrobi jej już propozycję. Natomiast los potoczył się zupełnie inaczej. Para się rozstała. W bardzo szybkim tempie obok Antka pojawiła się nowa pasja, polska aktorka i modelka Joanna Opozda.

Królikowski nie ukrywa, że spotyka się z Joanną. Na swoim profilu w mediach społecznościowych dzieli się wspólnymi zdjęciami ze swoją kochaną. Ostatnio w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "Doliny Bogów". Joanna Opozda wraz ze swoim kochanym pojawiła się na ściance. Była ubrana cała w kolorze brązowym. Miała na sobie skórzaną, obcisłą suknię z piórkami, brązową torbę i takiego samego koloru szpilki.

Daniel Martyniuk wrócił się do swojej byłej kochanki? Co na to jego żona Ewelina?

Antek nie spuszczał partnerki z oczu. Było dobrze widać, jak jest zakochany w Joannę. Razem wyglądali bardzo pięknie. Ciekawe, czy Joanną będzie tę dziewczyną, dla której Antek Królikowski zrobi wreszcie propozycję?

Antek Królikowski i Joanna Opoda (Zdjęcie portalu Plotek)

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com