Małgorzata Trzaskowska jest żoną Rafała Trzaskowskiego. Podczas wyborów bardzo aktywnie uczestniczyła w kampanii wyborczej swojego męża. Jak dobra żona wspierała go i zawsze była obok. Mogła zostać Pierwszą Damą Polski. Ale swoje zwycięstwo otrzymał Andrzej Duda i teraz nadał Pierwszą Damą jest Agata Duda.

Małgorzata Trzaskowska jest aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Ostatnio zamieściła wzruszający wpis na swoim Instagram. Między innymi chodziło jej o dzieci, która ona wychowuje razem ze swoim mężem Rafałem. 

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Wokalista zespołu "Piękni i Młodzi" został ojcem. Na świat urodziły się mu bliźniaczki

Niedługo koniec wakacji, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły, moja córka czekała na spis podręczników do drugiej klasy liceum, pojawił się wczoraj. Po tak długiej przerwie wszystkim towarzysza emocje, jak to będzie? Czy uda się normalnie rozpocząć rok szkolny? Czy jesień będzie bezpieczna? Czy pandemia znowu zmusi nas wszystkich do izolacji i dużego zamieszania w życiu codziennym? Trzymam kciuki, aby nam wszystkim, naszym rodzinom ta druga część roku ułożyła się szczęśliwie" -napisała z niepokojem Małgorzata na Instagram. 

Radosław Majdan opublikował mile zdjęcie z synkiem. Ono pokazuje wielką miłość ojca do syna

Oczywiście, jak każda matka chce dla swoich dzieci tylko to, co jest najlepsze. Martwi się o ich przyszłość i chce zabiezpieczyć ich od różnych kłopotów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com