Zespół "Piękni i Młodzi" istnieje już od 2012 roku. Został założony przez Magdę Narożną i Dawida Narożnego. W ostatnich czasach los zespołu znacznie się zmienił, między innymi grupę opuścił Dawid Narożny. Przyczyną tego stało rozstanie się z Magdą Narożną. Teraz obydwoje mają zupełnie inne życie: on zajmuje się solną karierę i czeka na pojawienie się dziecka z nową partnerką, ona zaręczyła się z nowym partnerem.

Po latach rozłąki pies odnajduje właściciela. To nagranie to wyciskacz łez

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Daniel Biczak został ojcem po raz drugi.

Wokalista zespołu Daniel Biczak podzielił się radosnym zdjęcim na swoim Instagram. Na świat powitał dwóch córek -bliźniaczek. 

Oliwia Bieniuk dostała rolę w filmie. Ania Przybylska byłaby dumna ze swojej córki

Długo czekaliśmy, żeby podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi, ale chcieliśmy, żeby już wszyscy byli w domu. Dziś wreszcie nastąpił ten dzień. Z wielką radością przedstawiamy wam Apolonię (Polę - ta z prawej) i Anatolę (Tolę - ta z lewej). Dziewczynki są jednojajowymi bliźniaczkami i przyszły na świat 3.07 jakoś przed 10:00. Mamy, póki co mały problem z rozróżnieniem. która to która. Oczywiście, żeby tradycji stało się zadość są wcześniaczkami. I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje, a potem wyłysieje do końca, to jest najszczęśliwszy na całym świecie, a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom -napisał szczęśliwy ojciec. 

View this post on Instagram

Długo czekaliśmy żeby podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi, ale chcieliśmy żeby już wszyscy byli w domu. Dziś wreszcie nastąpił ten dzień. Z wielką radością przedstawiamy wam Apolonię (Polę - ta z prawej) i Anatolę (Tolę - ta z lewej). Dziewczynki są jednojajowymi bliźniaczkami i przyszły na świat 3.07 jakoś przed 10:00 😉 Mamy póki co mały problem z rozróżnieniem która to która 😂 Oczywiście żeby tradycji stało się za dość są wcześniaczkami 🙂 I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje a potem wyłysieje do końca to jest najszczęśliwszy na całym świecie a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom 😎 #parents #twinsisters #swiatnaglowie #polaitola

A post shared by Daniel Biczak (@dj.danielb) on

Oczywiście pod postem pojawiło się sporo życzeń i gratulacji od internautów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com