Jarosław Bieniuk w marcu 2020 roku został ojcem po raz czwarty. Syna Kazimierza urodziła mu jego partnerka Martyna Gliwińska. Jakiś czas pojawiały się plotki o tym, że Gliwińska i Bieniuk planują ślub, ale wszystko się potoczyło zupełnie inaczej. Martyna Gliwińska z rozmowie z mediami zdradziła, że ich z Bieniukiem łaczy tylko współne dziecko.

Maciej Dowbor zamieścił zdjęcie z córką. Włosy dziewczynka ma takie same, jak i jej babcia

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Dramatyczne sceny na koncercie Zenka Martyniuka. Ta sytuacja mogła skończyć się fatalnie

Jarosław Bieniuk od niedawna podzielił się zdjęciem swojego poranku. Na swoim Insta Story zamieścił nagranie, na którym widzimy małego Kazimierza, który łeży na łóżku i patrzy w obiektyw kamery. Obok śpi najprawdopodobnie 9-letni Jaś. Wygląda na to, że do domu Jarosława pryszła Martyna Gliwińska i została z dzieckiem na noc. 

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z poranku

Jak wygląda życie Ilony Felicjańskiej po rozwodzie? "Sama robię jedzenie"

Przypominamy, że Jarosław Bieniuk ma trójkę dzieci od polskiej aktorki Ani Przybylskiej. Ona zmarła w 2014 roku. Walczyła z ciężką chorobą -rakiem. 9 października 2014 została pochowana w grobie swojego ojca, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Martyna Gliwińska wystawiła bardzo odważne zdjęcie z synkiem. Martyna Gliwińska jest to słynna i piękna blondyneczka, która otrzymała swoją popularność dzięki związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Wtedy wydawało się, że Bieniuk po śmierci swojej kochanej Ani Przybylskiej w końcu odnałazł wielkie szczęście, ale dalej los potoczył się zupełnie inaczej. Niestety nawet pojawienie się małego Kazika nie pomogło temu, aby Gliwińska i Bieniuk byli razem. Wcześniej Martyna przyznała się, że tylko wspołne dziecko łączy jej z Jarosławem. I na tym koniec. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com