Kto by pomyślał, że jego prywatne losy tak bardzo będą przypominały te serialowe. Rafał Mroczek walczy o równe prawo do wychowywania swojej córki.

Każdy kto ogląda serial "M jak miłość" zna życiowe perypetie Pawła Zduńskiego. Jego serialowe losy, gdzie walczy o prawo do wychowywania Basi mocno przypomina jego aktualną prywatną sytuacje.

Basia Kurdej-Szatan pozuje w zmysłowej sesji. Nie wszystkim się to spodoba

Rafał w przeciwieństwie do swojego brata bliźniaka Marcina nie ożenił się i nie ma szczęśliwej, pełnej rodziny. Jego całym światem jest 4-letnia córka Zosia, ze związku z Joanną Skrzyszewską, byłą Miss Polski Nastolatek 2006.

Mroczek i Skrzyszewska byli parą kilka lat. W 2016 roku zaręczyli się podczas wakacji w Meksyku, a w październiku 2016 roku na świat przyszła Zosia.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Niestety nie było im dane stworzyć pełnej rodziny. Ich drogi rozeszły się lecz została Zosia, którą oboje chcą wychowywać.

Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z moją partnerką. Kocham mają córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym

Oby udało im się wspólnie stworzyć piękne dzieciństwo dla Zosi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com