Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Od niedawna jej życie kardynalnie się zmieniło. Rozstała się z mężem Dawidem Narożnym, z którym ma córkę Gabrysię. Para była razem przez całe 7 lat. Teraz obok siebie ma nowego partnera, z którym czuje się bardzo szczęśliwą. W swoich sieciach społecznościowych piosenkarka aktywnie dzieli się zdjęciami kochanego. Miłość naprawdę robi z ludźmi niesamowite rzeczy!

Katarzyna Zielińska wyznała jak źle została potraktowana przez Ilonę Łepkowską. To przez nią płakała

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Ostatnio Magda Narożna opowiadała o swojej urodzie. Poszczególną uwagę zrobiła na to, że nie zamierza zmieniać coś w sobie, jeżeli komuś to się nie podoba.

Każdy ma swój gust. Jednym podoba się to, drugim coś innego. Ja się sobie podobam i myślę, że to jest najważniejsze. Nie wstydzę się swojego ciała, nie wstydzę się swoich włosów. To, że ktoś napisze mi komentarz, abym zapuściła włosy, to nie znaczy, że będę się w nich dobrze czuła. To jest moje ciało, moje życie i to ja muszę się z tym dobrze czuć. Muszę się budzić, patrzeć w lustro i myśleć, że jest wszystko ok, albo pomyśleć, ze muszę popracować nad sobą bo gdzieś tam wyszedł boczek i trzeba więcej dać z siebie i mniej jeść -powiedziała Narożna w rozmowie z reporterką z Jastrzabpost. 

Maciej Dowbor zamieścił zdjęcie z córką. Włosy dziewczynka ma takie same, jak i jej babcia

Także zdradziła, jakie komplementy do niej robi jej kochany partner. I jak dobrze widzimy, przyjmuje ją taką, jaką ona jest!

Najważniejsze jest to, żeby partner nas w tym wspierał. Jeżeli podobasz się partnerowi, jeżeli codziennie słyszysz „kochanie, jak pięknie wyglądasz”, to jest cała magia i wtedy reszta odchodzi na boki. Mój mężczyzna jest bardzo dumny jeżeli czyta taki komentarz, że ktoś napisze, że jestem seksowna, albo skomplementuje moje piersi. On jest z tego bardzo zadowolony i mówi mi, że jest dumny. Dzięki temu ja również zaczęłam wierzyć w siebie, ale tak pozytywnie. Nie muszę sobie wmawiać, że muszę schudnąć kilogram, dwa, pięć bo mam presję. Ja się czuję dobrze z samą sobą, uśmiecham się rano więc to jest najważniejsze.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com