Kasia Tusk jest znaną córką byłego premiera ministra Polski Donalda Tuska. Dziewczyna aktywnie prowadzi swojego modowego bloga, który się nazywa Make Life Easier. Tam ona pokazuje kulinarne przepisy, stylizacje, różne elementy dekoracji itp. W swoich sieciach społecznościowych Kasia bardziej dzieli się zdjęciami samej siebie i rzadko kiedy możemy zobaczyć zdjęcia jej rodziny. Natomiast ostatnio zrobiła wyjątek.

Magda Narożna zniszczyła pierścionek zaręczynowy. Dlaczego to zrobiła?

View this post on Instagram

Zmęczona ale zadowolona 🤪🥰 💥 Mam ogromną przyjemność ogłosić, że od dzisiaj do końca wakacji możecie obejrzeć i kupić nasze rzeczy @mle_collection w Gdańsku. W końcu udało nam się znaleźć miejsce, które świetnie wpisuje się w nasz klimat i dobrze oddaje ducha marki. @Iconic_tellsastory fajnie, że możemy robić to razem! Garść przydatnych informacji: ADRES: ul. Joachima Lelewela 6/5 Gdańsk GODZINY OTWARCIA: pn – pt: 10:00 – 18:00 sobota: 11:00 – 15:00 Showroom mieści się w moim ukochanym Wrzeszczu! Prawdziwej atmosfery przedwojennego Gdańska znaną nam z powieści Grassa nie znajdziecie na Starówce (chociaż piękna) ale właśnie tutaj. Tuż obok znajduje się park i słynna zrewitalizowana ulica Wajdeloty (przy okazji zjedzcie lody w „Słonym Karmelu”). Do zobaczenia!

A post shared by MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) on

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Kasia Tusk na swoim blogu w Instagram pokazała swoją córkę. Złapała dziewczynkę w tym momencie, kiedy ta próbowała ciasto, które przygotowała sama Kasia. Warto zauważyć, że dziewczynka ma takie same jasne włosy, jak i jej mama. Prawdziwa blondyneczka!

Katarzyna Zielińska wyznała jak źle została potraktowana przez Ilonę Łepkowską. To przez nią płakała

Fani oczywiście nie mogli nie napisać coś pod postem:

  • Wzruszający widok. Bardzo mi się podoba to zdjęcie.
  • Co za słodzik. Najcudowniejsze są właśnie takie magiczne kadry z życia codziennego.
  • Jakie to urocze. Już czekam aż moja córeczka będzie się krzątać po kuchni.
  • Laleczka, rośnie jak na drożdżach. Cudowny widok.
  • Jaka ona duża i jaka słodka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com