Znana modelka Ilona Felicjańska jakiś czas temu ogłosiła, ze rozstała się ze swoim mężem Paulem Montaną. Powodów do rozstania było dużo. Para za dużo się klociła. Tak samo Ilona nie mogła znieść tego, że Paul się przyjaźniał ze swoimi byłymi dziewczynami. Jeszcze do tego był alkochol w rodzinie, który powodował straszne rzeczy w rodzinie.

Ilona Felicjańska wcześniej wylądowała nawet do psychiatrycznej kliniki. W swoich sieciach społecznościwych dzieliła się tym, jak jest jej ciężko.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Małgorzata Rozenek szaleje na rolkach. W tym ubraniu bardzo dobrze widać jej ciało

"Leżę na oddziale szpitala psychiatrycznego. Tak, psychiatrycznego. Patrzę na nieszczęśliwych, smutnych i zagubionych ludzi. Krzyczących z żalu i bezsilności. Patrzę, słucham i płaczę. Tylko tyle mogę. Parę słów. Kilka przytuleń. Czy to da im nadzieje? Nie wiem. Wiem, że da mi! Bo ja? Ja jestem tylko uzależniona od alkoholu, miałam nawrót, szukałam pomocy, a w dobie obecnej kwarantanny mogłam przyjechać tylko tutaj"

Jak teraz wygląda życie modelki? 

Ilona Felicjańska razem ze swoimi synami wyjechała do Jastarni. Teraz sobie na spokojnie odpoczywa. Taki wyjazd pozytywnie wpłynął na samopoczucie gwiazdy. Na jej Instagram widzimy piękne zdjęcia Filicjańskiej. 

Za każdym razem gdy zostawiam za sobą miejsce, które stało się na chwilę choćby moim domem, umieram.. umieram aby odrodzić się silniejszą. Pełniejszą dzięki zdobytym doświadczeniom i temu wszystkiemu co mnie tutaj otaczało, spotkało, dotknęło... dziękuje -napisała Ilona. 

Maja Hyży na wakacjach z kochanym partnerem.(Zdjęcie)

Dodatkowo w rozmowie z dziennikarzem z portalu Fakt powiedziała o tym, jak zmienił się jej tryb życia.

Zdrowo jem. Zdrowo żyję. To cudowny czas. Dużo warzyw, trochę nabiału. Sama robię jedzenie -zdradziła modelka. 


Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com