Oliwia Bieniuk małymi kroczkami wchodzi w polski show-biznes. Nastolatka najpierw zaczęła od modelingu. W jej sieciach społecznościowych widzimy sporo zdjęć z różnych sesji zdjęciowych. Oliwia dodatkowo stała twarzą marki torebek. I trzeba się przyznać, że jej foto naprawdę wyglądają niesamowicie. Teraz córka Przybylskiej i Bieniuka dostała kolejną propozycję, a właśnie zagrać na planie jednego z filmów znanego YouTubera — Daniela Rusina.

Radosław Majdan opublikował mile zdjęcie z synkiem. Ono pokazuje wielką miłość ojca do syna

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Na swoim Insta Story Oliwia podzieliła się nagraniem tego, jak spędziła czas w Krakowie w otoczeniu dwóch bardzo popularnych influencerek: Oli Nowak Leny Moonlight, a także dziewczyny Friza, Wersow.Teraz Oliwia aktywnie wzięła się za przygotowywanie do filmu. Oczywiście jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego będzie i trzymamy mocno kciuki za młodą gwiazdę!

Joanna Moro pochwaliła się zdjęciem z chrzcin swojej córki. Impreza odbyła się poza Polską

Oliwia Bieniuk dostała rolę w filmie

Oliwia Bieniuk Insta Story

Oliwia Bieniuk zagra w filmie

Przybylska i Bieniuk: ostatnie zdjęcia pary. Anna Przybylska była jedną z ulubionych aktorek polskiego narodu. Zagrała w takich filmach, jak Złotopolscy,  Sezon na leszcza, Daleko od noszy. Ani nie stało w 2014 roku. Miała ciężką chorobę -rak trzustki. Po sobie zostawiła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana, których urodziła z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com