Magda Narożna jest to wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi". Jakiś czas temu w zespołe śpiewala razem z Dawidem Narożnym. Ale później poinformowała o tym, że on się rozstają. Zapowiadała, że ich prywatne życie w żaden sposób nie musi wpłynąć na pracę, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inną. Dawid Narożny został całkowicie wycofany z zespołu.

Małgorzata Rozenek szaleje na rolkach. W tym ubraniu bardzo dobrze widać jej ciało

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Ogromna metamorfoza wiejskiej chaty w luksusowy dom. Robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Magda Narożna obecnie obok siebie ma nowego partnera. W swoich sieciach społecznościowych dzieli się zdjęciami ze swoją nową miłością. Także wiemy o tym, że para już się zaręczyła. Ostatnio portal Pomponik zdecydował się na to, aby przeprowadzić z Magdą wywiad. Dziennikarz w pierwszej kolejności zapytał piosenkarkę o pierścionek zaręczynowy, ale usłyszał nie zbyt przyjemne słowa. Okazuje się, że pierścionek został zniszczony!

Magda Narożna zniszczyła pierścionek zaręczynowy

Basia Kurdej-Szatan pozuje w zmysłowej sesji. Nie wszystkim się to spodoba

Dlaczego to się stało? Jak tłumaczy sama Magda w jakimś momencie na jej rękach pojawiło się obicia dłoni i opuchlizna. To spowodowało konieczność rozcięcia posiadanych na dłoni pierścionków, w tym zaręczynowego. Także dodała, że nie ma koniezności kupować nowy pierścionek. Jubiler przywróci zniszczoną biżuterię. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com