„The Voice of Poland” wypromował do tej pory już wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nic więc dziwnego, że chętnych do wzięcia udziału w tym talent show wciąż przybywa.

Tomasz Kammel nie poprowadzi Sylwestra w TVP ! Zastąpi go młodszy dziennikarz

W sobotę jednak mieliśmy okazję zobaczyć ostatni odcinek tegorocznej edycji, czyli  finał. Decyzją widzów zwyciężczynią w muzycznym show została pochodząca z Ciechanowa Alicja Szemplińska, której trenerami byli Tomson i Baron.

Co wiemy o pięknej triumfatorce?

Alicja, jak wielu uczestników, już od dziecka kochała śpiewać, jednak marzenie, by robić to profesjonalnie obudził w niej sam nauczyciel wokalny Michaela Jacksona, czyli Seth Riggs, u którego także ona, miała szanse się szkolić.

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Dziewczyna ma za sobą także zwycięstwo w programie "Hit! Hit! Hurra!”, który również emitowany był w TVP. Widocznie kamery lubią Alicję i wielu widzów programu wróżą jej wielką karierę.

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę – jest nie do poznania!

Wkrótce przekonamy się, czy faktycznie jej talent wokalny, który bez wątpienia ma, obroni się świetną muzyką. Aktualnie, możemy to ocenić, słuchając jej najnowszego singla zatytułowanego „Prawie my”.

Wróżycie Alicji podbicie list przebojów?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com