Joanna Moro to znana polska aktorka, ktora otrzymała swoją wielką popularność dzięki serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Tam ona błyskawicznie zagrała główną rolę, samą Annę German. W obecnych czasach Moro bardzo dużo czasu poświęca swojej kochanej rodzinie, w szczególności swojej małej córeczce, która nie ma jeszcze nawet i roczku.

Prawdziwa historia miłości: Meghan i Harry

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Joanna Moro bardzo często chwali się zdjęciami swojej małej pociechy. Nie zasłania twarz dziewczynki, a śmiało pokazuje, jak ona wygląda i co na co dzień porabia. Aktorka ostatnio miała wielką ceremonię w swojej rodzinie, właśnie chrziny swojej córki Ewy. Ta ceremonia odbya się w Wilnie. 

Kochani, to był najwspanialszy dzień w moim życiu!!! Chrzest naszej kochanej kruszynki - Ewa Teresa - jesteś naszym cudem bożym -napisała Joanna Moro na swoim Instagram. 

Najpiękniejsza kobieta świata skończyła 73 lata: zdjęcia

Na zdjęciu widzimy szczęśliwą rodzinę w całym zestawie. Impreza została wykonana w różowo-białych kolorach. Sama Joanna była podobno ubrana ze swoją córką. Obydwie miały białą suknię i obręcz na głowie. Duże kulki i piękny tort w środku. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy od internautów:

W tak wspaniałym Dniu.... Błogosławieństwa Słonko ❤️
Wszystkiego najlepszego dla Ewusi 
Dużo szczęścia❤️ dumy z Ewuni
Dużo zdrowia i szczęścia dla Ewusi, wspaniała rodzina

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

 
 
 

 
    •  
    •  
    •