Madonna jest to jedna z najbardziej znanych amerykańskich piosenkarek, która znajduje się już na scenie całe 40 lat. Nazywana tak samo królową światowej muzyki pop. Od niedawna celebrytka obchodziła swoje 62. urodziny. W tym roku postanowiła imprezować na Jamajce. W swoich sieciach społecznościowych, gwiazda podzieliła się zdjęciem tego, jak imprezowała. Ze swoimi przyjacielmi Madonna dobrze spędziła czas. 

Michał Wiśniewski z dwoma byłymi żonami zaśpiewał na scenie. Piąta żona to oceniła

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Warto zauważyć, że piosenkarka ma bardzo piękną i zadbaną cerę. Na twarzy nie ma żadnych zmarszczek. Madonna trzyma talerz pełen skrętów i z papierosem w ustach patrzy w obiektyw kamery.

Zapraszamy do Jamaica -napisała gwiazda. 

Dominika Gwit pozując w pięknej sukience, usłyszała niegatyw od hejterów

Madonna nawet w swoje 62 lata wygląda bardzo pięknie. Nawet nie zwracając uwagi na to, że duzo koncertuje, zostawia czas dla tego, aby się trenować i zajmować się swoją urodą. Jak wam zdjęcie przepięknej Madonny?

Najpiękniejsza kobieta świata skończyła 73 lata. Ingmari Lamy urodziła się 5 sierpnia 1947 roku w Szwecji. Ona stała się popularną modelką pod koniec lat 60. W latach siedemdziesiątych ona nawet została twarzą perfum Yves Saint Laurent. Jak ta kobieta stała się sławna? Pewnego razu ona jako młoda dziewczyna przyjechała na wakacje do Paryża. Na jednej z dyskotek ja zauważył jakiś fotograf, który już następnego dnia zrobił jej kilka próbnych zdjęć. Te zdjęcia zostały opublikowane w magazynie Harper’s Bazaar, co prawda, bez jej wiedzy. O tym szczegółowo możesz się dowiedzieć w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com