Michał Wiśniewski to znany polski gwiazdor i wokalista zespołu Ich Troje, który istnieje aż od 1995 roku. O Wiśniewskim wiedzą między innymi nie tylko z tego, że jest dobrym piosenkarzem, ale tak samo z tego, że ma niezwykłe, różnorodne życie prywatne. Obecnie obok siebie ma piątą żonę.

Paulina, ta, z którą poznał się w bardzo szybkim czasie po rozstaniu z Dominiką Tajner. Na początek nie zdradzał jej tożsamości, ale później w swoich sieciach spolecznościowych podzielił się zdjęciem ze swoją nową miłością. 

Popularne wiadomości teraz

Ula Chincz zdradziła płeć drugiego dziecka. Imię jest już wybrane. Jest piękne

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Rafał i Gabriel znowu razem. Szykują niespodziankę

Ostatnio Michał Wiśniewski znowu zaskoczył swoją publiczność. A wszystko po to, że zaśpiewał na scenie z dwoma byłymi żonami, Martą Wiśniewską (Mandaryna) i Anią Świątczak. Koncert odbyl się w niedziele  w Augustowie. Wiśniewski zwrócił się do swojej piątej żony przed całą publicznością.

A wszystko to, bo Ciebie kocham... Specjalnie dla Polci -powiedział wokalista. 

Wiśniewski i jego byle żony

Julia Wróblewska spędziła wiele godzin w szpitalu

Zespół Ich Troje zaśpiewał kilka swoich dawnich hitów. Mandaryna ze swoją choreograficzną ekipą zaśpiewała przebój „Ev'ry night". Sama Ania Świątczak zaśpiewała przeboje "Powiedz", "Keine Grenzen", Zawsze z tobą chciałbym być" oraz "A wszystko to ...bo ciebie kocham". Widzowie oczywiście nie oczekiwali coś takiego zobaczyć. To było dla nich niewielkim szokiem. Ciekawie, na co jeszcze zdatny Michał Wiśniewski?

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com