Rafał i Gabriel to twarze znane dzięki programowi "Królowe życia". Ich barwne artystyczne dusze nie raz wpędzały ich w kłopoty. Panowie jednak nie próżnują i robią wszystko by swoimi osobami zainteresować fanów.

Julia Wróblewska spędziła wiele godzin w szpitalu

Ile było już ich rozstań i powrotów. Wszystko jednak zawsze dobrze się kończy. Tym razem także wygląda na to, że po burzy i historii ze stalkerem Rafał i Gabriel w końcu mogą odetchnąć w swoich ramionach!

Po wielkiej burzy postanowiliśmy wrócić do siebie - zdradza 30-latek. Doszliśmy do wniosku, że więcej nas łączy niż dzieli. Mamy wspólne pasje, przyjaciół i plany na przyszłość. Długo rozmawialiśmy o naszym związku i jednogłośnie stwierdziliśmy, że nie warto zaprzepaścić 18 lat cudownej, dojrzałej miłości! Jesteśmy artystami i, co za tym idzie, mamy wyraziste charaktery. To nie zawsze wpływa dobrze na związek. Obecnie całą uwagę i miłość przelewamy na nasze dziecko... Jesteśmy na etapie wspólnego tworzenia sportowej marki odzieżowej. Nowy projekt to ogromne wyzwanie, o którym już wkrótce będzie głośno

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Oby w końcu zaznali spokoju.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com