Kuba Wojewódzki raczej nie należy do osób, które są stałe w uczuciach. Mimo sądziwego wieku do tej pory nie stworzył poważnego długiego związku z żadną z partnerek, których miał całkiem sporo.

Jeszcze niedawno wielu wierzyło, że król TVN-u powrócił do Ani Muchy, jednak wygląda na to, że duet ten chciał się tylko trochę "pobawić" mediami i sami nakręcali plotki o potencjalnym romansie, co w rzeczywistości przyniosło im jeszcze większy rozgłos. Aktorka bowiem spotyka się z innym mężczyzną, a jak pokazuje Instagram Kuby - on także nie próżnuje w poszukiwaniu miłości.

Kuba Wojewódzki sprzedaje apartament. Zdjęcia tych luksusów robią wrażenie

Oczywiście dziennikarz nie pokazał twarzy swojej partnerki w całej okazałaści, a jedynie jej sylwetkę o zachodzie słońca. Jednak już tyle pozwoliło ocenić fanom, że dziewczyna ta zdecydowanie przypomina byłą Kuby - Renatę Kaczoruk.

Ta dziewczyna także wysoka, także szczupła i z krótkimi włosami, faktycznie przypomina modelkę, z którą długo był król TVN-u. Jednak dziennikarz - co nie jest tak częste - postanowił odpowiedzieć jednemu z komentujących na jego pytanie, czy ową panią jest Renata.

Dziennikarz spokojnie zaprzeczył pisząc, jej imię: Natalia.

Jackowski zdradza szczegóły poszukiwań Woźniaka-Staraka. Powiedział nawet ile zarobił

Serduszko w opisie do jej zdjęcia może wskazywać na to, że ta relacja może być naprawdę ważna dla Wojewódzkiego. Co myślicie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com