Niedługo minie już 6 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem miała troje dzieci: najstarszą Oliwię i dwóch młodszych chłopców. Ich życie było bajką.. dopóki Anię nie spotkał nowotwór trzustki.

Niestety, zjawiskowa i utalentowana aktorka przegrała walkę z chorobą w chwili gdy jej dzieci były jeszcze bardzo małe. Oliwia miała wtedy 12 lat, wchodziła więc w okres dojrzewania, gdzie przecież najbardziej potrzebuje się mamy. Jej bracia natomiast: Szymon i Janek mieli wtedy po 8 i 3 lata. To był dla nich ogromny cios.

Córka Moniki Bellucci oszałamia swoją urodą. To wręcz kopia swojej mamy

Oliwia Bieniuk dziś jest już prawie dorosłą dziewczyną. Jest bardzo piękna, ma urodę bardzo podobną do swojej mamy, a co więcej - także myśli o aktorstwie, ale też o modelingu. Już dziś ma za sobą kilka profesjonalnych sesji, którymi chętnie dzieli się z fanami na Instagramie.

Na portalu zgromadziła już nawet bardzo potężne grono fanów. Obserwuje ją ok. 150 tys. osób, co trzeba przyznać jest bardzo imponującą liczbą. Ostatnio też, dla polepszenia swojego kontaktu z obserwującymi, zorganizowała u siebie zadawanie przez fanów pytań. Jedno z nich dotyczyło kolczyków dziewczyny, które często ma na sobie Oliwia. Na pytanie skąd pochodzą, odpowiedziała: "Są po mojej mamusi".

Instagram @oliwia.bieniuk

Można było jednocześnie usłyczeć, że to zdanie Oliwia wypowiedziała z głębokim wzruszeniem i łamiącym głosem. Nic dziwnego, z pewnoscią bardzo brakuje jej mamy..

Pamiętacie Peggy z serialu „Świat według Bundych”? Dziś wygląda zupełnie inaczej

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Oliwii dużo siły i powodzenia w życiu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com