W głębi duszy każda kobieta zazdrości tej szczęściarze. Przecież zamek, królewskie przyjęcia oraz szykowne stroje są marzeniem wszystkich dziewcząt. Dowiedzmy się, jak to wszystko się zaczęło i jak Meghan znalazła swojego księcia.

Życie Meghan przed spotkaniem z księciem

Warto zauważyć, że rodzinę Meghan trudno nazwać zwyczajną lub przeciętną. Jej ojciec jest operatorem i kiedyś nawet był nominowany do nagrody Emmy. Matka dziewczyny swego czasu otrzymała tytuł magistra i uzyskała dyplom z socjologii i psychologii klinicznej, ale później zmieniła kierunek zawodowy i została instruktorką jogi.

Od dzieciństwa Meghan była nierozłączna ze swoim ojcem i spędzała dużo czasu na planie, gdzie poznała wielu znanych aktorów. Dziewczyna otrzymała dwa dyplomy ukończenia studiów: ze sztuk teatralnych i stosunków międzynarodowych. Po tym ona dostała pracę w Departamencie Public Relations w Buenos Aires.

Do aktorskiego światu dziewczyna trafiła dzięki koledze, który poprosił ją pójść z nim na casting. Akurat wtedy ona została zauważona przez reżyserów, którzy zaproponowali jej epizodyczną rolę. Kilka lat później Meghan otrzymała ofertę zagrania w serialu „W garniturach”, który odegrał kluczową rolę w jej życiu. Dzięki roli Rachel Zane w tym kultowym serial Meghan stała się popularną na całym świecie.

Jeśli chodzi o życie osobiste aktorki, to go można nazwać dość “skromnym”. Po siedmioletnim romansie z producentem Trevorem Engelsem oni w końcu sformalizowali swój związek, ale wkrótce po tym małżeństwo się rozpadło. Według plotek po rozwodzie Meghan przez jakiś czas spotykała się ze słynnym golfistą Rory McIlroy.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Spotkanie z księciem

Po raz pierwszy Harry zobaczył swoją przyszłą żonę w serialu „W garniturach”. Aktorka tak bardzo mu się spodobała, że on zrobił wszystko, co jest w jego mocy, aby spotkać się z nią na jednej z imprez. Meghan od samego dzieciństwa przebywała w kręgach gwiazd, więc spotkanie z członkiem rodziny królewskiej nie było dla niej ani stresującym, ani zaskakującym. Dlatego właśnie ona rozmawiała z nim jak równy z równym, co oczywiście było dla Harry przyjemną niespodzianką.

Książę był zachwycony jej poczuciem humoru oraz tym, jak swobodnie i naturalnie ona się zachowuje. Po kolejnym spotkaniu z Harrym na turnieju Wimbledon, gdzie oni świetnie spędzili czas, Meghan również zakochała się w księciu. To był dopiero początek ich oszałamiającego romansu, który, jak wiadomo, przerósł w prawdziwą miłość oraz ślub.

Ta historia „Kopciuszka” jest stara jak świat. Jednak ona zawsze kończy się happy endem. Życzymy więc zakochanym szczęścia i długich, szczęśliwych lat razem.