Polska tancerka Agnieszka Kaczorowska ze swoim mężem Maciejem Pelą rok temu powitała na świecie córkę Emilię. Teraz nie za bardzo uczestniczy w publicznym życiu, cieszy się z uroków szczęśliwego, rodzinnego życia. Z mężem razem zbudowali piękny dom, który Agnieszka sama, jako właścicielka go urządziła.

View this post on Instagram

Dokładnie rok temu po raz pierwszy zostaliśmy rodzicami.🥰 Nasze życie wywróciło się do góry nogi i zakochaliśmy się w naszej córeczce po uszy! Za nami rok niesamowitych doświadczeń, niezliczonej ilości wzruszeń i poznawania też siebie na nowo - w nowych rolach.🥰 Każdego dnia ta mała istota wiele nas uczy i daje nieopisaną radość życia. To był wspaniały, aczkolwiek intensywny rok...natomiast był to bez wątpienia najlepszy rok naszego życia❗️ ___________________ Dziś świętowaliśmy.❤️ Mnóstwo naszych bliskich zawitało do naszego ogródka, aby życzyć Emisi jak najlepiej, aby bawić się, cieszyć, być z nami w tym wyjątkowym dniu.🎉 Przenieśliśmy się na chwilę do krainy motyli dzięki @dura_events , @alexdekoracje oraz @galeriaslodkosci 🦋👏🏻 Dzięki za pomoc dziewczyny w spełnieniu mojej wizji tej imprezki.😘 Dziękujemy @violapiekut za nasze zwiewne kreacje idealne na tę okazję. 😘 📸Dziękuję @marek_podolczynski że towarzyszysz nam w najważniejszych momentach naszego życia i uwieczniasz to po mistrzowsku.😘 _________________ Emocje opadają...jutro pewnie cały dzień wszyscy będziemy odpoczywać.☺️ #happyme #happybaby #birthdayparty #1stbirthday #mybutterfly #happyparents #pierwszeurodziny #motylkoweurodziny

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

W swoich sieciach społecznościowych tancerka bardzo aktywnie dzieli się zdjęciami swojego radosnego macierzyństwa. Jednak ostatnie zdjęcie, które zobaczyliśmy, pokazało nam całkiem nie foto z dzieckiem.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Lara Gessler zamieściła rodzinne zdjęcie ze swoją matką. Dwie piękne panienki!

Agnieszka Kaczorowska razem ze swoim mężem zaprezentowała się w bikini. Miała na sobie różowy biustonosz, który pokazywał jej piękny biust. 

Za nami piękny rodzinny dzień🥰 Emisia dziś w bardzo dobrym humorze, więc i my radośni... przesyłamy Wam uśmiechy i życzymy równie pięknej niedzieli! -napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagram. 

Nic dziwnego, że pod postem posypało się mnóstwo komentarzy od internautów:

  • Wygląda pani kwitnaco ;)
  • Aga wyglądacie wspaniale 👏👏👏 widać jak emanujecie szczęściem. Dzięki temu tylu osobom pomagacie uwierzyć, że prawdziwa miłość istnieje ♥️♥️♥️
  • Cudnie wyglądacie razem  
  • Pięknie Pani w czerwonym

Joanna Krupa chce na stale wrócić się do Polski? Teraz musi podjąć ważną decyzję

Nawet po porodzie Kaczorowska wygląda niesamowicie. Możemy zobaczyć wczesne jej zdjęcia, gdzie gwiazda wygląda bardzo zadbanie. Na pewno to taniec dał jej taki perfekcyjny wygląd.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com