Martyna Gliwińska jest to słynna i piękna blondyneczka, która otrzymała swoją popularność dzięki związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Wtedy wydawało się, że Bieniuk po śmierci swojej kochanej Ani Przybylskiej w końcu odnałazł wielkie szczęście, ale dalej los potoczył się zupełnie inaczej. Niestety nawet pojawienie się małego Kazika nie pomogło temu, aby Gliwińska i Bieniuk byli razem. Wcześniej Martyna przyznała się, że tylko wspołne dziecko łączy jej z Jarosławem. I na tym koniec. 

Jak Magda Narożna zareagowała na pytanie o jej byłym mężu? "Nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać"

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Martyna Gliwińska jest bardzo aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Często dzieli się szczęśliwymi zdjęciami ze swoim kochanym synkiem. Ostatnie zdjęcie, które zamieściła zszokowało całą publiczność. Gliwińska tuli swojego Kazimierza i nago pozuje z nim w wannie. 

Jesteśmy czymś więcej niż tylko synem i matką! Jesteśmy najlepszymi kumplami na świecie i świetnie się razem bawimy! -napisała polska celebrytka. 

Lara Gessler zamieściła rodzinne zdjęcie ze swoją matką. Dwie piękne panienki!

Na jednym i na drugim zdjęciu możemy dobrze zauważyć pierś nagusieńkiej Gliwińskiej. Chociaż pod zdjęciem pojawiło się sporo przyjemnych komentarzy, niektórym takie zdjęcia bardzo się nie spodobali:

Jak nie wszystko na pokaz?! To jest Pani gołe ciało. Czekam tylko na porody live gwiazd i gwiazdeczek tzw. show bizu

Urocze zdjęcia, ale jak dla mnie wyłącznie do albumu rodzinnego... Zbyt intymne dla oczu całego świata

Może minie w końcu depresja poporodowa i też może jakiś mężczyzna pojawi się na poważnie. No i mały zostanie na swoim miejscu, dziecka. Nie będzie musiał zaspokajać samotnej mamy bez odzienia 

A jak wy myślicie, czy naprawdę te zdjęcia zbyt odważne?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com