Magda Mołek jest znaną polską prezenterką. Ją kocha cała polska publiczność. Z 2004 jest mocno związana z TVN-em. Z 2005-2019 była prezenterką w programie "Dzień dobry TVN". Od 2020 prowadzi autorski kanał W moim stylu w serwisie YouTube. Od 2011 roku jest żoną prawnika Macieja Taborowskiego, z nim ma dwójkę dzieci. 

Magda Mołek została pobita na ulicy.

Od niedawna Magda Mołek stała gością youtuberki Maliny Błańskiej. Głównym tematem był feminizm, ale podczas rozmowy dziennikarka wspomniała jedną straszną historię, która z nią się wydarzyła. Okazuje się, że kiedy Mołek miała jedynie 14 lat to została pobita na ulicy.  

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Nikomu jeszcze o tym nie opowiadałam. To była chyba ósma klasa szkoły podstawowej. Po lekcjach poszłyśmy z moją przyjaciółką do perfumerii. Przechodziłyśmy obok jednego z kościołów, który stał przy głównym deptaku w mojej rodzinnej Legnicy. Siedziała tam grupka lokalnych pijaczków i zostałyśmy zaczepione. Już nie pamiętam, to były jakieś klasyczne, niewybredne słowa. Miałyśmy 14 lat. Któryś z nich rzucił inwektywą w naszą stronę, a ja odpyskowałam. Ci panowie zamilkli, a my poszłyśmy dalej -powiedziała Magda Mołek. 

Później Mołek opisała wszystkie szczegóły. 

Mija chwila, ktoś mnie ciągnie za ramię, obraca i z całej siły uderza w twarz. Mam 14 lat, stoję na głównym deptaku, w mieście, w którym jest pełno ludzi, jest jakaś popołudniowa godzina, 14-15 i nie dzieje się nic. Ten człowiek odchodzi w milczeniu, a ja przypominam sobie, że to jeden z tych ludzi, którzy tam siedzieli. Stałam sama z tym piekącym policzkiem.

Także dziennikarka zaznaczyła, że ta sytuacja zostawiła wielki ślad w jej życiu. Pamięta wszystko w szczegółach do dziś.

To moje wspomnienia z dzieciństwa -powiedziała Magda Mołek.

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com