Wcześniej nikt nie wiedział o jakim filmie mowa, lecz nie tak dawno brytyjski aktor Brian Blessed zdradził, jakie są kinowe preferencji Królowej.

Aktor powiedział, że podczas ich spotkania królowa się przyznała, że film „Flash Gordon”, w którym on zagrał rolę księcia Vultana, jest jej ulubionym filmem.

Blessed także mówi, że ludzie często proszą go powtórzyć słynny wiersz z filmu: „Gordon żyje”. Aktor twierdzi, że wszyscy, łącznie z premierem, a nawet królową, chcą usłyszeć to zdanie.

Blessed także dodał, że królowa Elżbieta II przyznała się w tym, że co roku w Boże Narodzenie ogląda ten film ze swoimi wnukami. Co więcej, królowa nawet poprosiła go, by wypowiedział wiersz „Gordon żyje” w obecności jej wnuków.

Nie można z całą pewnością stwierdzić, że taka rozmowa w ogóle miała miejsce, ale 83-letni Blessed naprawdę został przyjęty na audiencji przez królową Elżbietę II w 2016 roku.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jak wiadomo, fantastyczny film „Flash Gordon” został wyemitowany w 1980 roku. Główni aktorzy podpisali kontrakt na udział w kręceniu sequela, ale film nie cieszył się wielkim zainteresowaniem widzów, przez co projekt został odwołany.

ięcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com.