Blanka Lipińśka i Baron od jakiegoś czasu tworzą z siebie jedną z najładniejszych par polskiego show-biznesu. Na ich Instagram często możemy zobaczyć piękne zdjęcia oraz nagrania tego, jak zakochanie miło spędzają czas. Widać, jaka silna miłość panuje między nimi. Może za jakiś czas ich rodzina się powiększy? Wcześniej w jednym z wywiadów, Blanka Lipińska zdradziła, że nie zamierza mieć dzieci, natomiast Baron patrzy na to z innej strony.

Skąd Anna Wendzikowska ma pieniędzy na podróże? Prezenterka ostro odpowiada

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać -powiedział gitarzysta w rozmowie z reporterką z Jastrzabpost. 

Tak samo dodał piękne słowa o swojej miłości. 

Małgorzata Kożuchowska szczero opowiada o swojej trudnej ciaży

Nie ważne, która miłość jest pierwsza. Ważne, która jest ostatnia.

Zobacz krótki filmik:

Blanka Lipińska pochwaliła się nowym domem. Blanka Lipińska jest teraz jedną z popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki napisaniu swojej romantycznej opowieści "365 dni". Całkiem niedawna mogliśmy zobaczyć ekranizację tej opowieści. Lipińska dobrze radzi sobie w swojej karierze, ale tak samo nie zapomina o swoim prywatnym życiu, spotyka się z polskim gitarzystą Baronem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com