Barbara Kurdej-Szatan to znana aktorka i prezenterka telewizyjna. Zagrała w takich serialach, jak "M jak miłość" i "Barwy szczęścia". W czasie kwarantanny oczywiście nie miała możliwości zajmować się swoją kochaną pracą, jak i większość siedziała w domu i poświęcała czas swojej rodzinie. Ale w tym momencie, gdy sytuacja po woli zaczęła się ulepszać, Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła, że jest w drugiej ciąży!

Rolnik szuka żony: Anna Stelmaszczyk całkowicie zmieniła swój wygląd

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Serialowa Doktor Quinn zachwyca swoim ciałem. W 69 lat wygląda mega pięknie!

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Teraz aktorka całkowicie przygotowuje się do narodzin swojego drugiego dziecka. Natomiast większość ciekawi pytanie, kiedy zobaczymy Basię w serialu "M jak miłość"? Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan zamierza pojawić się w serialu już niezadługo.

Małgorzata Kożuchowska szczero opowiada o swojej trudnej ciaży

View this post on Instagram

Wiecie, że w @body_chief jest utworzona dieta Fit Mammy dla kobiet w ciąży i po porodzie ??? :)))) zamawiam od Body Chief już od kilku lat i mogę śmiało Wam polecić ten catering ! Jest zawsze pysznie przyrządzone, dosmaczone i świeże jedzonko 🥗🍛🍜🥬🍇 a do wyboru macie mnóstwo kombinacji dietetycznych : dieta Standard, Sport ( z koktajlami białkowymi - Rafał uwielbia), Vege, Vege + fish, Gluten Free, Lactose Free, Lactose and Gluten Free, Low Ig, Junior ( Hania bardzo z niej zadowolona), Fit Mammy 😋, Soft, Less Carb, a także diety sokowe oczyszczające My Detox i My Clearing. Zdrowe, wygodne (dostarczane pod drzwi każdego ranka) i masz pewność, że zjesz regularnie - co jest bardzo ważne w utrzymaniu dobrego samopoczucia i wagi- i smacznie :))) Polecam :)))

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Do serialu "M jak Miłość" wracam, jesteśmy w kontakcie z produkcją i po prostu ustalimy, kiedy będzie najodpowiedniejszy moment, kiedy będę się też czuła najlepiej, żeby wrócić. Do teatru oczywiście też, od grudnia będę grała spektakle, ale wszystko pomału, chciałabym, żeby było na spokojnie - zdradziła aktorka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Tak samo czytaj o tym, jak Beata Tadla się zaręczyła. Kiedy w 2018 roku Jarosław Kret za pośrednictwem mediów ogłosił rozstanie z Beatą wydawało się, że po takim publicznym upokorzeniu trudno będzie dziennikarce drugi raz zaufać mężczyźnie. Mimo, że Jarosław później pokrętnie tłumaczył swoje zachowanie duży niesmak pozostał. Wówczas wszyscy fani mocno trzymali kciuki za Beatę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com