Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca urodziła swojego trzeciego synka, Henryka Majdana. Wychowuje już dwóch synów od pierwszego związku. Zdjęcia Henryka Majdana są teraz wszędzie. Jego znane rodzice często dziełą się zdjęciami swojej małej pociechy w swoich sieciach społecznościowych. Śmiało pokazują jego twarz i chwałą się tym, co na co dzień porabia mały dzidziuś.

Radosław Majdan otworzył swój biznes. Będzie produkować coś niezwykłego

Popularne wiadomości teraz

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Małgorzata Rozenek poza tym, że dużo czasu poświęca dla swojego małego skarbu, także nie zapomina o tym, aby zajmować się swoją kochaną pracą. Wróciła się do kręcenia odcinków programu Projekt Lady. Chociaż na jej zdjęciu widzimy sporo uśmiechu i radości, nie trudno się domyśleć, jak nie łatwo jej teraz jest. Zawsze ciężko połączyć pracę i wychowanie dziecka. Ostatnio Małgosia podzieliła się zwykłym zdjęciem z pięknym makijażem, podpisując:

"Ty jesteś zmęczona?! Czym?! Pomalują cię, uczeszą, powiesz parę słów i już. Czym tu się męczyć?!". Żeby to było takie proste... Ale jak już mnie pomalują, to najlepsi, a jak uczeszą, to najzdolniejsi i jakoś człowiek pcha tę taczkę żywota. Najważniejsze, że z uśmiechem - napisała Małgosia na swoim profilu.

Oliwia Bieniuk zapozowała w kolczykach od swojej matki. Najcenniejsza dla niej rzecz

Oczywiście pod postem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy, natomiast jeden z nich bardzo się wyróżniał. Na pewno takiego Małgosia sama nie oczekiwała.

Jest pani przecudowną kobietą i pani uroda jest taka nieskazitelna… Proszę panią z całego serduszka. Już niech pani nie naciąga niczym tej twarzy i te usta... Też nienaturalnie się prezentują... Za chwilę będzie pani wyglądała monstrualnie. To jest moje zdanie… Oczywiście pani zrobi, co zechce. Ale już zaczynam mieć do pani dystans, a tak lubiłam patrzeć na pani urodę -napisała jedna z internautek.

Jaką macie opinię do tego?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com