Katarzyna Dowbor jest znaną polską prezenterką. Prowadzi ona powszechnie znany program "Nasz nowy dom". W swoim życiu zdążyła zbudować świetną karierę i tak samo się stać dobrą matką dla swoich dzieci. Jej starszy syn, Maciej Dowbor, tak samo powiązał swoje życie z dziennikarstwem. Natomiast młodsza córka, Maria, poszła zupełnie w innym kierunku.

Małgorzata Kożuchowska szczero opowiada o swojej trudnej ciaży

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Większość myślała, jeżeli matka jest znaną prezenterką, to i córka tak samo musi pójść w tym kierunku. Ale jednak nie. 21-letnia Maria ma w ogóle inne zainteresowania. W Anglii studiowała psychologię i filozofię. I jak się wcześniej wydawało, tam i musiała się pozostać. Zbudować dobrą karierę i mieć kochaną pracę. Ale z powodu panującej epidemii nowego wirusa, sytuacja kardynalnie zmieniła się w inną stronę. Maria całkowicie wyjechała z Anglii i wróciła się do Polski.

Oliwia Bieniuk zapozowała w kolczykach od swojej matki. Najcenniejsza dla niej rzecz

Marysia chyba już nie powróci do Anglii, bo w okresie pandemii to nie ma sensu. Lepiej być tu i studiować w Polsce. Niestety w Anglii sytuacja była dużo gorsza niż u nas. Poza tym jest Brexit. Jeszcze niedawno każdy z nas miał jakieś plany na przyszłość, a teraz wszystko jest w zawieszeniu. Życie trochę z nas zakpiło - wyznała w jednym z wywiadów dla "Świata i Ludzi" Dowbor. 

Jak mówią: "nie ma tego złego co by na dobre wyszło", możliwie, że właśnie Polska, jako ojczysty kraj, przyniesie dla Maryi coś lepszego i dobrego. Powodzenia, Mario!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com