Anna Przybylska była jedną ze znanych i ulubionych aktorek polskiego narodu. Niestety życie aktorki było zbyt krótkie, jej nie stało w 2014 roku, w wieku 36 lat. Przybylska chorowała na cieżką chorobę -rak. Po sobie zostawiła trójkę wspaniałych dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia.

 Radosław Majdan otworzył swój biznes. Będzie produkować coś niezwykłego

Popularne wiadomości teraz

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w samej bieliźnie. Po ciąży nie zostało i śladu

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Starsza córka Oliwia obecnie zaczęła się zajmować modelingiem, jak kiedyś jej matka w młodości. W jej sieiciach społecznościowych możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć tego, w jakich pięknych sesjach zdjęciowych pojawia się nastolatka. 

A co słychać o Szymonie i Jasiu? Szymon Bieniuk także stara się być aktywnym w sieciach społecznościowych. Chłopak juz zdąrzył założyć swoje konto na Instagram i własnie tam możemy zobaczyć jego nowe zdjęcia. Jest bardzo podobny do swojej matki.

View this post on Instagram

#lastdance

A post shared by Szymon Bieniuk (@bieniuk_szymon) on

Małgorzata Kożuchowska szczero opowiada o swojej trudnej ciaży

Natomiast Jaś Bieniuk nie ma jeszcze swojego konta na Instagram. Ale ostatnio mogliśmy go zauważyć na zdjęciu Martyny Gliwińskiej. Tam on pozuje w maseczce razem ze swoim najmłodszym bratiszkiem Kaziemierzem. 

Oliwia Bieniuk zapozowała w kolczykach od swojej matki. Oliwia Bieniuk jest córką znanego polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka i, nie żyjącej już, aktorki Anny Przybylskiej. Oliwia obecnie zajmuj się modelingiem. W jej sieciach społecznościowych możemy zauważyć mnóstwo zdjęć z jej sesji zdjęciowych. I trzeba się, że wygląda ona naprawdę zjawiskowo! O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com