Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Swoją rozpoznawalność otrzymała dzięki serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała Natalię Boską. Małgorzata Kożuchowska sama stała matką w dość późnym wieku. Tylko w 43 lata zaszła w ciążę. Od niedawna w rozmowie z portalem Baby by Ann, aktorka zdradziła, przez co musiała przejść, aby na świat urodziło się jej zdrowe i piękne dziecko.

Pierwszy pozytywny wynik testu wysłałam mojej pani doktor, a ona poprosiła, żebym to badanie powtórzyła za 48 godzin, bo dopiero wtedy będzie można mieć pewność. Później powiedziała mi, że z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam… 2% szans -mówiła Małgorzata Kożuchowska.

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Wyszło na jaw kim są rodzice Eweliny Martyniuk. To milionerzy z wielkopolski

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Rolnik szuka żony: Anna Stelmaszczyk całkowicie zmieniła swój wygląd

Także dodała, że pierwsze kilka miesięcy Kożuchowska musiała ciągle łeżyć na łóżku. Nie wolno było prowadzić aktywny tryb życia. 

Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej pani doktor usłyszałam: „Za nami dopiero pierwszy etap, bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe.” Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć.

Teraz Małgosia ma zdrowego i szczęśliwego synka Jasia. Ale bardzo żaluje o to, że nie da się jej mieć w przyszłości więcej dzieci.

Blanka Lipińska pochwaliła się nowym domem. Prawdopodobnie będzie mieszkać tam razem z Baronem

Jestem dumna z tego, że mi się udało. Że byłam tak zdeterminowana… Żałuję tylko, że nie mamy drugiego dziecka…

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com