Radosław Majdan od niedawna po raz pierwszy stał ojcem. Na świat urodził się synek Henryk, który stał oczkiem w rodzinie. Wcześniej Radek wychowywał już dwóch chłopaków, synów swojej żony Małgosi od pierwszego związku. Często możemy zobaczyć zdjęcia małucha w sieciach społecznościowych jego znanych rodziców.

Paulina Kubicka jest w ciąży! Zdjęcie z brzuszkiem zaskoczyło wszystkich

Popularne wiadomości teraz

Wyszło na jaw kim są rodzice Eweliny Martyniuk. To milionerzy z wielkopolski

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

Radosław Majdan poza tym, że cały czas poświęca swojemu kochanemu dziecku, także nie zapomina o tym, aby dobrze pracować. Od niedawna zgodził się na coś niesamowitego! Okazuje się, że Radosław Majdan otworzył swój własny biznes. Będzie współpracować z polską spółką, która zajmuje się kreacją ekskluzywnych alkoholi. A konkretnie będzie produkować  limitowaną edycję whisky!

Córka Moniki Bellucci oszałamia swoją urodą. To wręcz kopia swojej mamy

Nowy projekt, nowe wyzwania. Jest mi niezmiernie miło zakomunikować początek mojej współpracy z @wealth.solutions polską spółką zajmującą się kreacją ekskluzywnych alkoholi. Jej efektem będą limitowane edycje whisky 💪Pamiętacie to powiedzenie czym powinien pachnieć prawdziwy mężczyzna? chyba coś w tym jest -podzielił się radosną informacją Radosław Majdan. 

Oczywiście życzymy mu tylko powodzenia i spełnenie wszystkiego tego, co sobie zapłanował!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com