Paulina Kubicka otrzymała swoją popularność z tanecznego programu, który się nazywa "You Can Dance - Po prostu tańcz". Od samego swojego dzieciństwa zajmuje się choreografią. Tańczyła w szkoły tanecznej "Egurrola Dance Studio". Pojawiała się tak samo w takich programach, jak "The Voice of Poland" oraz "Jaka to melodia?"

View this post on Instagram

Prawie jak na scenę;)! Ale nie tylko na scenie i na wielkim wyjściu można wyglądać ładnie;) —————————————————————————-Kochane kobitki w świątecznym szale obdarowywania i sprawiania prezentów bliskim, nie zapominajcie aby zrobić coś miłego również dla siebie! Piękny makijaż i ułożone włosy potrafią zdziałać cuda;) poprawiają nastrój i wywołują uśmiech na twarzy;) podarujcie sobie odrobine luksusu i czasu tylko dla siebie;)! ————————————————————————— P.S. Ja wiem, że łatwo mówić bo ktoś mnie zrobił na bóstwo🤪 ale z tego co wiem to jest również do Waszych usług ;) @barbaraadamskamakeup —————————————————————————- #happy #day #beautiful #makeup #make #me #smile #sunday #morning #warsaw #poland #girl

A post shared by Paulina Kubicka (@paula_kubicka) on

Anna Wendzikowska pokazała swoje prawdziwe ciało. Foto bez żadnego retuszu

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Wyszło na jaw kim są rodzice Eweliny Martyniuk. To milionerzy z wielkopolski

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Paula Kubicka aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe. Nie zdradza szczegóły swojego prywatnego życia, bardziej pokazuje tylko swoje własne zdjęcia. Ostatnio Paulina Kubicka ogłosiła o tym, że znajduje się w ciąży! Na swoim Instagram udostępniła dwa zdjęcia z jednego i tego samego miejsca. Pierwsze zdjęcie wykonane w 2019 roku, a drugie w 2020, na którym już pozuje z brzuszkiem.

Aleksander Skowroński potrzebuje pomocy. Smutne wieści o losie aktora

2019 vs. 2020. ROK TEMU vs. DZIŚ. FIT vs. MAMA. Tak! Będę mamą! - napisała.

Z naszej strony wielkie gratulacje! Czekamy na kolejne, ciekawe zdjęcia. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com