Blanka Lipińska jest teraz jedną z popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Otrzymała swoją rozpoznawalność dzięki napisaniu swojej romantycznej opowieści "365 dni". Całkiem niedawna mogliśmy zobaczyć ekranizację tej opowieści. Lipińska dobrze radzi sobie w swojej karierze, ale tak samo nie zapomina o swoim prywatnym życiu, spotyka się z polskim gitarzystą Baronem. 

View this post on Instagram

No cóż Kochani...MAMY TEN PIENIEK ! 💪🏼 Dziękuje Wam 🙏🏼 To Wasza nagroda, zasługa, to Wasz wybór. Nie ma mnie bez Was 🙏🏼 Dziękuje, że mogłam tam wczoraj stanąć, serce niemal rozerwało mi płuca, kiedy wyczytali moją kategorię 🤯 I nie wiem, czego bałam się bardziej...ze dostanę i będę musiała tam iść, i gadać, czy że nie dostanę, i będę zawiedziona 🙄 Poszłam niesiona szeptem prawdziwych pisarzy i satysfakcją, że oto ja, dziewczyna z Puław, laska, która przynajmniej w teorii nie umie pisać, odbiera literacką nagrodę 🏆 Za moim sukcesem stoi wiele osób. Wy, Wydawnictwo @wydawnictwo_agora , rodzina, przyjaciele, a także kobieta, która jest jak mój cień, moja straż przyboczna i manager @managment.agata . Dziękuje Ci kochanie za prace, przyjaźń i cierpliwość. Bez Ciebie nie byłabym tu gdzie jestem. Kocham Cię ❤️ Foto ons

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Alicja Bachleda - Curuś o swoim życiu za oceanem

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Wyszło na jaw kim są rodzice Eweliny Martyniuk. To milionerzy z wielkopolski

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

Piękny dom Łukasza Szumowskiego z dala od miejskiego zgiełku

Blanka Lipińska przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Blanka Lipińska zachciała coś nowego w swoim życiu, a właśnie przeprowadziła się do nowego mieszkania. Co prawda to mieszkanie tylko wynajmuje. Przyznaje się, że w sypialni na razie śpi na matracu, ale oczywiście później planuje kupić normalne łóżko. W swoich sieciach społecznościowych pokazała zdjęcia swojego nowego domu i trzeba się przyznać, że wygląda to na bogato!

Blanka Lipińska pochwaliła się nowym mieszkaniem

Pokazała tak samo zdjęcia nowego tarasu, jest bardzo przytulnie i pięknie.

Trzecie mieszkanie Julii Wieniawy. Ona wie jak inwestować pieniądze

Tulum na Wilanowie -napisała Blanka Lipińska.

Nowy taras Blanki Lipińskiej

 Jak wam nowe mieszkanie polskiej pisarki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com