Anna Wendzikowska jest znaną polską prezenterką. Świętnie radzi sobie w swojej karierze, aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe i wychowuje dwóch wspaniałych córek. Gwiazda zawsze jest otwarta za swoimi internautami. Od niedawna szczero powiedziała o tym, że rozstała się ze swoim mężem. Ze łzami na oczach Wendzikowska opowiadała o tym, jak jest jej trudno.

 Michał Żebrowski zamieścił śmieszne zdjęcie ze swoim nowourodzonym synkiem

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Justyna Żyła radykalnie zmieniła swój wygląd! Z taką fryzurą znacznie wygląda lepiej

Wyszło na jaw kim są rodzice Eweliny Martyniuk. To milionerzy z wielkopolski

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

Obecnie Ania odpoczywa w Grecji razem ze swoimi dwoma dziewczynkami. W swoich sieciach społecznościowych dzieli się pięknymi zdjęciami nie tylko samej siebie, a i samej miejscowości, w której się znajduje.

Trzecie mieszkanie Julii Wieniawy. Ona wie jak inwestować pieniądze

Patrząc na jej Instagram mamy wrażenie, że Wendzikowska ma idealne ciało. Szczupłe nóżki, piękny biust. Natomiast ostatnio zamieściła zdjęcie wykonane przez jej córkę, na którym pokazała, jak jej ciało wygląda w rzeczywistości. 

Dziękuję mojej córce za spontaniczne zdjęcie podczas czyszczenia z piachu flaminga, gdyż udowadnia ono, że jak "dobrze" zrobić zdjęcie to mam wielki tyłek i krótkie nogi. To zupełnie obok tego, że jestem kościotrupem i anorektyczką. Pozdrawiam wszystkich "uroczo" komentujących! -napisała Ania w swoim sieciach społecznościowych.

Anna Wendzikowska pokazała swoje ciało (Instagram Anna Wendzikowska)

Jak wam taka Ania Wendzikowska?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com