Dawid Narożny jest to polski piosenkarz, znany między innymi z zespołu "Piękni i Młodzi". Wraz ze swoją ex-żoną Magdą Narożną i Danielem Wilczewskim tworzyli kiedyś wspaniałą grupę. Ale rok temu sytuacja znacznie się zmieniła, Magda ogłosiła, że rozstaje się ze swoim mężem Dawidem. I wydawało się, że to ani jak nie musi wpłynąć na ich pracę, ale jednak nie. Dawid Narożny został całkowiecie wycofany z zespołu. 

Małgosia szczerze o trudnych relacjach z babcią

Nawet nie patrząc na to, że Dawid Narożny stracił swoją kochaną pracę, teraz jest bardzo szczęśliwym. Dlatego, że w zamian otrzymał piękną rodzinę. Ze swoją nowa partnerką Asią, Narożny czeka na pojawienie się swojego drugiego dziecka. O tym Wwcześniej w swoich sieicach społecznościowych wokalista opublikował szcześliwe zdjęcie ze swoją miłością.

Lara Gessler nie planuje ani baby shower, ani chrzcin dla swojego dziecka. Wyjaśnia dlaczego

Teraz nastąpił ten moment, kiedy Narożny zdradził płeć swojego dziecka. I jak się okazalo, na świat musi się pojawić chłopczyk!

JEEEEEEEEEEEST!!;) Będzie SYN!! Narożny Junior już w drodze;)) Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi!😍😍❤ Muszę przyznać że Junior co wieczór nieźle tańczy w Mamy brzuszku i nawet reaguje na mój głos!!;) (tak twierdzi Asia😁😍) A z takich mniej ważnych i istotnych informacji to już niebawem Premiera mojego najnowszego teledysku pt. Prezent! -napisał Dawid Narożny na swoim Instagram. 

No cóż, z wielką niecierpliwością czekamy na to, aż pojawią się zdjęcia z małuszkiem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com