Polska modelka Joanna Krupa obecnie znajduje się w Polsce. Przyleciała ona po to, aby kręcić odcinki programu Top Model. Początkowo znajdowała się sama w Polsce, ale teraz już dowiadujemy się, że do Krupy przyleciały jej kochani mąż i córka. 

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Popularne wiadomości teraz

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Cała szczęśliwa rodzinka znajduje nareszcie już razem. Ostatnio Joanna Krupa podzieliła się miłym, rodzinnym zdjęciem. Postanowiła wybrać się do jednej z polskich restauracji. Na foto widzimy Douglasa Nunes, Joannę Krupę i ich małą córeczkę Ashę. Razem się tulą i miło uśmiechają się do kamery.

Pierwsze wyjście z Asha od pandemii. Super uczucie ze przez chwile nie mieliśmy maski bo siedzieliśmy na rzewność -napisała Joanna Krupa. 

Romantyczna przejażdżka Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Ale jaka z nich jest dobra para!

Oczywiście pod postem nie zabrakło słynnych komentarzy od internautów, wszystkim spodobało się miłe zdjęcie polskiej modelki. A jak wam?

Młodsza siostra Joanny Krupy. Joanna Krupa od pewnego czasu jest jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie, a wszystko po to, że urodziło się jej dziecko, córka Asha-Leigh. Sieci społecznościowe Krupy całe wypełnione zdjęciami małej Asi. Modelka dzieli się wszystkim i pokazuje, co porabia jej mały skarb. Poza zdjęciami swojego dziecka, Krupa tak samo dzieli się zdjęciami innych członków swojej rodziny. Między innymi męża, mamy i... siostry. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com