Polska aktorka Agnieszka Włodarczyk znana między innymi z seriali "13 posterunek" czy "Pierwsza miłość" od niedawna pochwaliła się swoim nowym partnerem. Im okazał się sportowiec Robert Karaś. Z nim ona tworzy dobrą parę i dzieli się współnymi zdjęciami.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Skacowana Dorota Szelągowska w roli prowadzącej? Jej początki w telewizji nie były łatwe

Popularne wiadomości teraz

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

Ostatnio gwiazda pochwaliła się niebywałym, odważnym zdjęciem w swoich sieciach społecznościowych. Aktorka pozuje w czerwonym stroją kąpielowym w basenie. W okularach ona szczęśliwie patrzy na słońce. Większość zwróciła uwagę na jej biust. jedna z internautek porównała ją do Sabriny z teledysku z "Boys, boys, boys".

View this post on Instagram

Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce a jak wiadomo ono nie pomaga🤷‍♀️ Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć. .. Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie😜Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej narazie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok.trzech tygodni) Niesamowite! Czary mary😜 Zmarszki delikatnie się wygładziły ale nadal malują się na mojej twarzy.Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę😂 Jedni stawiają na kremy, drudzy na jogę a ja postawiłam na restylane. Cdn...😜 #peaceandlove #ShowYourGlow #RestylaneSkinboosters @Restylane_Polska #WybieramJakość #WybieramRestylaneSkinboosters. Znajdź swoją klinikę na www.restylane.pl .

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Katarzyna Glinka pochwaliła się nowym domem: „Jestem taka szczęśliwa”

Fani nie odmowiły sobie w tym, aby napisać jeszcze kilka dobrych komentarzy:

Matko z córką co za ciało 

Osz Ty

Ale cycuszki 

Co za widok ! Dech zapiera ,piekna 

A jak wam Agnieszka Włodarczyk?

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Włodarczyk pochwaliła sie nowym partnerem. Agnieszka Włodarczyk spotyka się z Robertem Karasiem. Jest to sportowiec, który między innymi w 2018 roku pobił rekord świata w Iron Manie, czyli najbardziej bardziej wymagającej odmianie triathlonu, czyli dyscyplinie polegającej na wyścigu, w którym uczestnicy mierzą się z pływaniem, jazdą na rowerze i pływaniu. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com