Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej ulubionych aktorek serialowych w Polsce. Nic dziwnego, swoją pozycję buduje już od ok. 20 lat. Co więcej, jej postać w serialu jest bardzo ciepłą osobą przez co widzom też łatwiej ją lubić.

Aktorka jednak nie jest bierna i serial od pewnego czasu nie jest jej jedynym źródłem utrzymania. By być bliżej z fanami, ale też, by wykorzystywać swoje nazwisko do promowania różnych produktów - Kasia jest bardzo aktywna na Instagramie.

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

W social mediach aktorka chętnie dzieli się z fanami między innymi zdjęciami z podróży. Zazwyczaj jej followersi zachwycają się fotkami Kasi, dopytując o szczegóły wycieczki, ale też o stylizacje celebrytki.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Ostatnio jednak Kasia Cichopek nieco podpadła swoim fanom. Wpadka miała związek z książką, z którą aktorka zapozowała na zdjęciu. Jednak w związku z tym, że na fotce nie było widać strony tytułowej książki, jedna z internautek zapytała w komentarzu Kasię, co czyta.

zabrałam mężowi „Ilozjonista” R.Mróz (pisownia oryginalna) — napisała artystka.

Małgorzata Kożuchowska chwali się zdjęciem sprzed 23 lat. Z szarej myszki do bogini piękna

Aktorka chciała dobrze, dzieląc się z fanami tytułem, jednak nie zwróciła uwagi na to, że przy okazji popełniła fatalny błąd ortograficzny, który zaraz wytknęła jej fanka.

Pani Kasiu, ale „Iluzjonista” pisze się przez „u” a nie „ó”. Jak można zrobić taki błąd mając książkę pod nosem? — skomentowała oburzona internautka

Na ten kąśliwy komentarz Kasia już nie odpowiedziała. 

Uważacie, że ta gafa była faktycznie tak spora, żeby wytknąć aktorce ten błąd? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com